rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 Michael Jackson

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Michael Jackson   Antr. 06 30, 2009 7:28 pm

Maiklas Džozefas Džeksonas gimė 1958 m. rugpjūčio 29 d. Garyje (pramoninis priemiestis Čikagoje, Ilinojuje) darbininkų šeimoje. Jo tėvai - afroamerikiečiai Džozefas Volteris "Džo" Džeksonas ir Katerina Esther. Maiklas buvo septintas vaikas šeimoje. Kiti jo broliai ir seserys - Rebi, Džekis, Tito, Džermenas, La Toja, Marlonas, Rendi ir Dženet. Džozefas Džeksonas buvo plieno fabriko darbininkas, taip pat, kartu su broliais, - R&B grupės įkūrėjas ir narys. Džeksono motina buvo pamaldi Jehovos liudytoja.


Maiklas Džeksonas nuo pat mažens kentė fizinį ir emocinį smurtą iš tėvo, kuris versdavo jį begalę laiko skirti repeticijoms, dažnai mušdavo, plūsdavo. Tačiau Maiklas nevengė pripažinti, kad tėvo griežta drausmė buvo svarbi pasisekimo karjeroje dalis. Pasak Marlono Džeksono, vieno kivirčo metu tėvas Maiklą pakabino žemyn galva už vienos kojos ir „kumščiais vis daužė jo sėdmenis ir nugarą“. Džozefas taip pat savo sūnus mėgdavo pargriauti ar stumtelėti į sieną. Tėvas vaikus dažnai bausdavo už jų nepasisekimus. Duodamas interviu Maiklas užsiminė, kaip Džozefas atsisėdęs ant kėdės, su diržu rankose, grasindavo „stipriai prilupti“, jei kuris jo vaikų ką nors padarys neteisingai. Vieną naktį, Maiklui miegant, Džozefas, mūvėdamas guminę kaukę, pro langą įlipo į miegamąjį ir ėmė žvėriškai šaukti. Anot Džozefo, taip jis siekė vaikus išmokyti nepalikti atviro lango nuėjus miegoti. Po tokių potyrių Džeksonas prisipažino dažnai sapnavęs košmarus, kuriuose jautęs, kad jį kažkas iš miegamojo nori pagrobti.

Džeksonas pirmąkart apie vaikystėje patirtą smurtą viešai prabilo 1993 m., duodamas interviu Oprah Winfrey. Jis prisipažino vaikystėje dėl vienišumo dažnai verkęs, o pamačius tėvą jį net imdavo pykinti. Interviu filmui Living with Michael Jackson (2003) metu, kalbėdamas apie smurtą vaikystėje, pravirko.Džeksono muzikinis talentas atsiskleidė ankstyvaisiais gyvenimo metais, penkerių metų jam atliekant kūrinį bendraklasiams ir kitiems kalėdiniame koncerte. 1964 m. Maiklas ir Marlonas įsijungė į Brolių Džeksonų grupę, suburtą brolių Džekio, Tito ir Džermenas, kaip atsarginiai muzikantai, grojantys atitinkamai kongomis ir tambūrinu. Vėliau Maiklas tapo atsarginiu vokalu ir šokėju. Jam būnant aštuonerių, jis su Džermenu tapo pagrindiniu vokalu, o grupė buvo pervadinta į The Jackson 5 (Džeksonų penketukas). Muzikinė grupė intensyviai gastroliavo po vidurio vakarų JAV 1966-1968 m. Grupė dažnai pasirodydavo vadinamuosiuose „chitlin' circuit“, įvairiuose juodiesiems skirtuose klubuose, kur dažniausiai koncertuodavo prieš striptizą ar kitus suagusiųjų numerius. 1966 m. grupė laimėjo dideliame vietiniame talentų šou ir neliko nepastebėta tuomet garsios įrašų kompanijos „Motown sound“.


Džeksonų penketukas 1967 m. vietinei įrašų kompanijai Steeltown Records įrašė keletą dainų, tokių kaip „Big Boy“, o 1968 m. pasirašė sutartį su Motown Records. Laikraštis „Rolling Stone“ vėliau Maiklą apibūdino kaip „vunderkindą, turintį nepakartojamą muzikinį talentą“ bei pastebėjo, kad Maiklas „greitai įsiveržė į priekį kaip pagrindinis vokalas“, nors su broliais ėmęs pradėti šokti ir dainuoti neseniai. Nors Maiklas dainavo „vaiko balsu, jis šoko kaip suaugęs šokėjas ir dainavo su R&B/gospel atlikėjų Semo Kuko, Džeimso Brauno, Rėjaus Čarlzo ir Styvo Vonderio intonacija“. Netrukus grupė pagerino asmeninį rekordą, pirmiems keturiems singlams ("I Want You Back", "ABC", "The Love You Save" ir "I'll Be There") užėmus pirmąsias vietas Billboard Hot 100 topuose.1972-74 m. Džeksonas išleido pirmuosius keturis solo studijinius albumus (su Motown), tarp kurių Got to Be There ir Ben. Albumai išleisti kaip Jackson 5 frančizė. Grupės pardavimai ėmė smukti 1973 m. Nors grupės hitai tebebuvo tarp 40 geriausių topuose, o kiti, pavyzdžiui "I Am Love", - ir tarp 20 geriausių, Jackson 5 paliko Motown kompaniją 1975 m.Skandalai

Nuo 1988 iki 2005 m. Maiklas Džeksonas gyveno savo rančoje Neverland, kur jis buvo įkūręs pasilinksminimų parką ir privatų zoologijos sodą. Džeksono rančoje dažnai lankydavosi vaikai su negalia bei sergantys mirtinomis ligomis.

Tačiau po to, kai pasirodė informacijos, kad vaikai kartais miegodavo M.Džeksono miegamajame, gandai apie vaikų nakvojimą pas dainininką sukėlė neigiamą žiniasklaidos reakciją. Pirmą kartą tokia informacija pasirodė 1993 m., kai Džeksonas buvo apkaltintas seksualiniu vaikų išnaudojimu. Antrą kartą dainininko santykių su vaikais klausimas į viešumą iškilo po dešimties metų, kai buvo parodytas dokumentinis filmas „Living with Michael Jackson“. Dainininkas buvo paduotas į teismą už seksualinį vaikų išnaudojimą, bet po to išteisintas. Nuo didelį atgarsį visame pasaulyje sukėlusio teismo proceso, Maiklas Džeksonas yra gyvenęs keliose užsienio valstybėse (Bahreine ir Airijoje), tačiau vėliau sugrįžo į JAV, kur 2009 m. birželio 25 d. mirė.

Mirtis

2009 m. birželio 25 d. rytą, kaip pranešama, Maiklas Džeksonas prarado sąmonę savo namuose Los Andžele. Atvykus medikams, Džeksonas nekvėpavo, jis buvo skubiai reanimuotas. Džeksonas patyrė komą ir mirė nespėjus jo nugabenti į ligoninę. Manoma, kad mirties priežastis – širdies smūgis. Skrodimą planuojama atlikti birželio 26 d.

Įtaka

Tarp Maiklo Džeksono pasiekimų muzikos industrijoje – revoliucinga muzikinių klipų transformacija, aukšto lygio albumų leidyba ir jų pardavimas, kaip naujas būdas įrašų kompanijoms gauti pinigų, lyderiavimas popmuzikos pasaulyje 1980-aisiais bei tapimas pirmuoju juodaodžiu dainininku, kuris iš kūrybinės nežinomybės išvedė jauną MTV kanalą. Atlikėjo išsiskiriantis stilius, judesiai ir vokalas įkvėpė, padarė įtaką ir pagimdė visą hip – hop, pop ir R&B muzikos žanrų dainininkų kartą (Mariah Carey, Usher, Britney Spears, Justin Timberlake, Omarion, Ne-Yo, Chris Brown ir t.t.). Gineso rekordų knygoje Maiklas Džeksonas įvardintas kaip „Pats sėkmingiausias visų laikų pramogų pasaulio atstovas“.

Be muzikinės veiklos, dainininkas dar žinomas dėl choreografijoje naudojamų sudėtingų fizinių technikų (robotas arba mėnulio eisena), kurios padarė įtaką vyraujančios mados šokiams bei pramogoms.

Labdaringa veikla

Per visą savo gyvenimą ir kūrybą Maiklas pasisakė už humaniškumą, lygybę ir pasaulinę taiką. Maiklas Džeksonas surinko ir paaukojo milijonus dolerių vargingai gyvenantiems vaikams ir šalims. Po "Heal the World" singlo sėkmės 1992 m. įkūrė tokio pat pavadinimo labdaros fondą.

2000 m. Gineso rekordų knygoje Maiklas Džeksonas pagerino "Daugiausia labdaros ir paramos organizacijų remiantis POP atlikėjas" rekordą. Teigiama, kad finansiškai ar idėjiškai rėmė 39 organizacijas.[reikalingas šaltinis]

Apdovanojimai

Maiklas Džeksonas iš viso pelnė 18 Grammy apdovanojimų (vien per 1984 m. apdovanojimų ceremoniją jų pelnė 8 – dar vienas rekordas), JAV išleido 13 „numeris vienas“ singlų – daugiau nei bet kuris kitas vyras atlikėjas Hot 100 eroje. 2006 World Music Awards paskelbė, kad visame pasaulyje Džeksonas iš viso pardavė daugiau nei 750 000 000 kopijų įrašų ir labdarai atidavė 300 milijonų JAV dolerių.

Maiklas Džeksonas – daugiausiai įrašų pasaulyje pardavęs dainininkas ir vienas daugiausiai labdarai aukojusių humanitarų, kurio pastangos buvo įvertintos Nobelio taikos premijos nominacija


Pagrindinių Maiklo Džeksono apdovanojimų lentelė:

Apdovanojimai | Jų skaičius.

Amerikos muzikos apdovanojima|22.
Billboard apdovanojimai|40.
Brit muzikos apdovanojimai|7.
Auksinio gaublio apdovanojimai|1.
Grammy apdovanojimai|18.
Pasaulio Gineso rekordai |13.
MTV muzikos apdovanojimai|13.
NAACP įvaizdžio apdovanojimai|14.
RIAA apdovanojimai|56.
Pasaulio muzikos apdovanojimai|12.
Iš viso pagrindinių apdovanojimų|197.

Diskografija

1982 m. jo išleistas albumas Thriller iki šiol yra labiausiai perkamas albumas pasaulyje. Iki 2009 m. buvo parduota apie 109 milijonai albumo kopijų visame pasaulyje.


M.Džeksonas nuo 1972 iki 2001 m. išleido 10 studijinių albumų.

Got to Be There (1972)
Ben (1972)
Music and Me (1973)
Forever, Michael (1975)
Off the Wall (1979)
Thriller (1982)
Bad (1987)
Dangerous (1991)
HIStory (1995)
Invincible (2001)


Nuo 1971 iki 2003 m. M.Džeksonas išleido 68 singlus.

Žymesnės dainos

Vienos žymiausių Maiklo Džeksono dainų:
Beat It
Bad
Ben
Billie Jean
Black or White
Dirty Diana
Don't Stop 'til You Get Enough
Got to Be There
Human Nature
Heal the World I Just Can't Stop Loving You
In the Closet
Man in the Mirror
Off the Wall
P.Y.T. (Pretty Young Thing)
Remember the Time
Rock with You
Rockin' Robin
She's out of My Life
Smooth Criminal
Scream/Childhood
The Girl Is Mine
The Way You Make Me Feel
Thriller
Wanna Be Startin' Somethin
We Are the World
Will You Be There
You Are Not Alone
You Rock My WorldŠiektiek M.Jacksono foto


_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Antr. 06 30, 2009 11:47 pm

M.Jacksono mirtis

Jacksono artimieji: kur Michaelas paslėpė savo pinigus?

Aiškėja naujų detalių apie prieš porą dienų mirusio pop karaliaus paskutiniąsias gyvenimo dienas. Kaip praneša dailymail.co, prieš porą savaičių iki atlikėjo mirties jo artimieji buvo labai sunerimę dėl M. Jacksono sveikatos būklės, nes jis dideliais kiekiais vartojo stiprius nuskausminamuosius vaistus, ir norėjo jį paguldyti į detoksikacijos kliniką.

Šeima tikėjosi, jog psichiatrui pavyks įtikinti teisėją ir šis pripažins, jog būdamas tokios būklės atlikėjas kelia pavojų savo ir kitų saugumui. Šios minties buvo atsisakyta dėl liepos mėnesį suplanuotų M. Jacksono koncertų Londone.

Vietoje gydymosi reabilitacijos klinikoje atlikėjas pasikvietė kontraversiškai pagarsėjusį terapeutą, žinomą „Daktaro Holivudo“ pseudonimu, ir leido šiam savais metodais bandyti jį atpratinti nuo vaistų.

„The Mail“ ir „Sunday“ taip pat atskleidė, jog atlikėjas prieš šešerius metus buvo perdozavęs morfino, tuomet jis išgyveno stresą, nes buvo kaltinamas vaikų seksualiniu išnaudojimu.

Dar anksčiau viena Amerikos televizija paviešino interviu, kuriame dainininkas pasakoja apie savo asmeninį gyvenimą ir labai kritiškai kalba apie savo ateitį pramogų versle.

Atlikėjo šeima tvirtina, kad mirtis pop žvaigždę ištiko po to, kai sulėtėjo jo kvėpavimas ir jis neteko sąmonės, tačiau tikrosios mirties aplinkybės neatskleidžiamos.

Trijų M. Jacksono vaikų auklė taip pat pripažįsta, jog atlikėjas dažnai perdozuodavo vaistų: „Man yra daugybę kartų tekę plauti jam skrandį, nes M. Jacksonas dažnai per daug primaišydavo įvairių rūšių vaistų“, - kalbėjo 42 Grace Rwaramba.

G. Rwaramba atskleidė spaudai ir kitų pikantiškų detalių apie atlikėjo šeimą. Pasak jos, vienas iš šeimos narių praėjus kelioms valandoms po atlikėjo mirties jos pasiteiravo, kur jo giminaitis galėjo laikyti namuose grynuosius pinigus. „Aš pasiūliau jam patikrinti šiukšlių maišus, gulėjusius ant kilimo. Ar galite tuo patikėti? Vos prieš kelias valandas jie neteko Michaelo, o manęs jau teiraujasi, kur gali būti jo pinigai“, - piktinosi buvusi atlikėjo vaikų auklė.

Šeimai reikalaujant, Jacksonui atliktas antras skrodimas

JAV popmuzikos atlikėjo Michaelo Jacksono šeima pareiškė sieksianti, kad medicinos ekspertai dar kartą ištirtų mirusio dainininko kūną, šeštadienį pranešė Los Andželo apygardos koronerio tarnybos tyrėjai.

Pasak tyrėjo Briano Eliaso, M.Jacksono artimieji penktadienį nurodė koronerio tarnybai pageidaujantys, kad būtų atliktas antras skrodimas.

Apie garsenybes rašantis tinklalapis TMZ.com pranešė, kad antrasis tyrimas jau vyksta neskelbiamoje vietoje Los Andžele.

Los Andželo koronerio tarnybos pareigūnai penktadienį sakė, kad po pirmojo M.Jacksono skrodimo galutinė mirties priežastis galės būti paskelbta tik paaiškėjus toksikologinių tyrimų rezultatams. Šie tyrimai gali užtrukti kelias savaites.

Preliminariose išvadose sakoma, kad tiriant mirusios žvaigždės kūną nerasta jokių nusikaltimo ar išorinių smurto žymių.

Jacksono gydytojas sako nesantis įtariamasis

JAV popmuzikos superžvaigždės Michaelo Jacksono gydytojo atstovė šeštadienį sakė, kad jis nėra įtariamas dėl garsenybės mirties ir kad kelias valandas bendravo su „popmuzikos karaliumi“ tituluoto atlikėjo šeima, mėgindamas ją paguosti.

Manoma, kad kardiologas Conradas Murray vienintelis buvo su M.Jacksonu, kai šis netikėtai mirė ketvirtadienį. Gydytojas antrą kartą buvo apklaustas Los Andželo policijos departamente, dalyvaujant jo advokatui.

C.Murray sakė, kad per šį pokalbį buvo „išaiškinti kai kurie neatitikimai“, susiję su M.Jacksono mirtimi, nurodė jo atstovė spaudai Miranda Sevcik.

„Tyrėjai sakė, kad gydytojas jokiu būdu nėra įtariamasis ir tebelaikomas šios tragedijos liudininku“, - sakoma šeštadienio vakarą paskelbtame M.Sevcik pranešime.

Pasak jos, C.Murray, kuris turi kabinetus Las Vegase ir Hjustone, nuo atlikėjo mirties visą laiką buvo Los Andžele.

„Jis atvažiavo greitosios pagalbos automobiliu į ligoninę ir praleido ligoninėje kelias valandas, guosdamas ir ramindamas M.Jacksono šeimą, - nurodė atstovė. - Daktaras Murray toliau visokeriopai bendradarbiaus su pareigūnais. Jis taip pat visų prašo melstis už Jacksono šeimą“.

JAV politikos veteranas ir aktyvistas Jesse Jacksonas, kuris nėra giminė atlikėjui, anksčiau sakė, kad dainininko artimuosius supykdė klausimai apie jo mirtį. Pasak jo, atlikėjo šeima dabar yra sutelkusi į jo gydytojo vaidmenį.

Pranešama, kad C.Murray sušvirkštė M.Jacksonui prieš pat jo mirtį stiprių receptinių vaistų nuo skausmo „Demerol“. Atlikėjas daugelį metų kovojo su savo priklausomybe nuo skausmą malšinančių vaistų.

M.Jacksonas nusisamdė C.Murray praeitą mėnesį, ruošdamasis varginančiame 50 koncertų maratonui Londone, kuris turėjo prasidėti liepą.

Šias gastroles reklamavusios kompanijos „AEG Live“ vykdomasis direktorius Randy Phillipsas sakė dienraščiui „The Los Angeles Times“, kad M.Jacksonas „karštai reikalavo“, kad jo gydytoju būtų nusamdytas C.Murray.

„Michaelas man asmeniškai sakė pasitikintis tuo žmogumi“, - nurodė R.Phillipsas.

Pasak jo, C.Murray dalyvavo M.Jacksono repeticijose Los Andžele.

„Atrodė, kad jis labai rūpinosi Michaelu. Jis buvo labai profesionalus“, - sakė R.Phillipsas.

Garsenybių gyvenimą nušviečiantis tinklalapis TMZ.com paskelbė pacientams ir draugams adresuotą C.Murray birželio 15 dienos laišką, kuriame gydytojas neribotam laikui stabdantis savo medicinos praktiką „dėl kartą per gyvenimą pasitaikančios galimybės“.

„Man labai liūdna palikti jus šiuo metu, tačiau žinokite, jog mano pasitraukimas nėra nuolatinis“, - rašė C.Murray. Gydytojas pridūrė, kad toliau vadovaus savo kabinetams „per atstumą“.
Manoma, 51 metų C.Murray reputacija nepriekaištinga, tačiau po M.Jacksono mirties jo nuomojamoje viloje buvęs gydytojo automobilis buvo paimtas ir išvežtas policijos.

Šiios temos buvo skirtos Maiklui Džeksonui atminti
Viskas buvo paimta iš Wikipedijos ir 15min.lt.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Antr. 06 30, 2009 11:54 pm

Nekreipdavau i jo dainas demesio, kai nesuzinojau kad jis iskeliavo is sio pasaulio...Crying or Very sad
Tik dabar supratau kad visos jo dainos ir pasirodymai buvo mano skonio.
Dabar daznai per youtube klausaus jo dainu.Labiausiai patiko "Billie Jean"I love you
Bet kaip jis is saves issidarke ziauru.Kiek plastiniu operaciju atlikta.
Kai buvo negras jis man zymiai graziau atrode.Rolling Eyes
O dabar kaip gryna sinpanze... Sad

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
fairytale*
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2009-05-17
Age : 24
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Kv. 07 02, 2009 9:47 pm

eech, na aš labai nesitikėjau jo mirties, tikrai nustebau žiauriai. dabar seku naujienas visas:]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Antr. 07 07, 2009 12:23 am

http://www.15min.lt/naujiena/zmones/uzsienieciai/27/47670/?fid=2

Geras,Tikekit, norit ne, bet as tikiu.Maiklo Džeksono šmekla

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
avatar

Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 22
Miestas : Lithuania, Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Antr. 07 07, 2009 3:49 pm

as taip pat tikiu....

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Antr. 07 07, 2009 4:49 pm

Ar ziurejai ta vaizdeli???, ziauru...

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
avatar

Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 22
Miestas : Lithuania, Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Antr. 07 07, 2009 6:46 pm

ziurejau...ir netgi panasi ta smekla i ji.. Very Happy

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Antr. 07 07, 2009 10:37 pm

radau nauju ziniu...
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/57/47738/?fid=2
M.Jacksono vaiduoklis – internautų kūrinys ;(
**************************************************************
http://www.15min.lt/naujiena/27/46683/
Michaelas Jacksonas sakė savo buvusiai žmonai Lisai Marie Presley, kad bijo mirti per anksti – kaip jos tėvas „Rokenrolo karaliumi“ tituluotas Elvis Presley.
**************************************************************
http://www.15min.lt/naujiena/27/46740/
Michaelas Jacksonas paliko daug problemų paveldėtojams.
**************************************************************
http://www.15min.lt/naujiena/27/47029/
M.Jacksonas repetavo iš paskutiniųjų
**************************************************************
http://www.15min.lt/naujiena/57/47489/
Jacksonas bus palaidotas auksiniame karste
**************************************************************
http://www.15min.lt/naujiena/27/47611/
Jacksonas bus palaidotas be smegenų.
**************************************************************
Paskaitykit ;]

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
avatar

Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 22
Miestas : Lithuania, Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Tr. 07 08, 2009 12:39 am

tai kad sake stikliniame karste....nesuprasi cia....

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Tr. 07 08, 2009 3:34 am

Auksineme, pirma karta girdziu kad stikliniame, o is kur zuzinojai kad vat stiklinis karstas?

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
avatar

Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 22
Miestas : Lithuania, Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Tr. 07 08, 2009 3:51 am

per alfa...db ziuriu ceremonija jo....

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Tr. 07 08, 2009 4:00 am

per kur ziuri???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
avatar

Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 22
Miestas : Lithuania, Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Tr. 07 08, 2009 4:03 am

per alfa radau straipsi....ismete lentele tai nera tinklapio....

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Tr. 07 08, 2009 8:46 pm

aaaaa study

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Norvegija
Dainuoji su Alexanderio draugu
Dainuoji su Alexanderio draugu
avatar

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2009-07-08
Age : 22
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Kv. 07 09, 2009 12:08 am

Vertinu jo kūryba. kai išgirdau, kad jis mirė, ašarą nubraukiau. nebuvau jo gerbėja. Gaila, kad pop karaliu tituluojamas maiklas mirė. Bet jei pagalvojus, kad jis galbūt prie vaikų sesualiai priekabiavo, tada jokio gailesčio nejaučiu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Kv. 07 09, 2009 12:56 am

Kas buvo prazuvo, jis visko prisigalvodavo kad tik save pareklamuotu Sad

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Pen. 07 10, 2009 4:29 pm

Bet kai zurnale "Ji" neseniai skaiciau, Maiklas buvo labai jautrus ir svelnus zmogus ir skaiciau kad jis labai daug paukodavo labdarai pvz 300milijonu paukojo tiems kurie stokoja duonos kasnio ir siaip rengdavo visokias labdaras, uz tai yra irasytas i gineso rekordu knyga Very Happy

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
avatar

Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 23
Miestas : Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Pen. 07 17, 2009 9:07 pm

Aš mačiau tiesioginę transliaciją. Labai ilgai truko, gal kokias 4 val. Be vertimo rodė kažkoks užsienietiškas kanalas, o su vertimu, bet šiek tiek vėliau per LTrytą, iš pradžių žiūrėjau kur be vertimo, o kai baigės ten,žiūrėjau vėl tik su vertimu. Man žiauriai gaila buvo kai Maiklo Džeksono dukra Paris sakė žodžius ir apsiverkė, arba kaip Mariah Carey su kažkokiu vyru dainavo, stengėsi išlaikyti gerą balsą, bet sekėsi sunkiai, labai drebėjo tas balsas, pati apsižliumbiau... Man taip gaila Jo, Jo vaikų, Jo brolių, Jo seserų ir Jo mamos. Tik Jo tėvo negaila, nes jis kai Maiklas mažas buvo, mušdavo už nors mažiausią nepasisekimą muzikos srityje. Užtat Maiklas taip nemylėjo tėvo, stengėsi nebūti toks panašus į savo tėvą.
Dabar noriu pasakyti tiems, kurie mano, kad M.J buvo pedofilas. Visų pirmą, kokio velnio šovė "ištvirkinto" vaiko tėvams kreiptis į teismą tik po 7 metų, kodėl to vaiko tėvai nesikreipė iš karto po ištvirkinimo? Šis dalykas ir įrodo, kad žmonės neturi sąžinės, rūpi tik pinigai. Jie žinojo, kad M.J buvo turtingas, tai norėjo išmelžt pinigų. Per tuos debilus Maiklas susigadino sveikatą, todėl kad kuo greičiau baigtųs tie teismai, sumokėjo milijoną dolerių dar nesibaigus teismams. Ir ką jūs manote? Tie durniai gavę pinigus užtilo, atšaukė teismus. Tai taip pat įrodo, jog jiem reikėjo tik PINIGŲ! O jei būtų tikrai ištvirkinę jų vaikus, ar jie taip pat elgtųsi? Gavę pinigus tylėtų? Atšauktų teismus? Be to, teismai niekados neįrodė Maiklo kaltės. Maiklas mylėjo vaikus ir jis norėjo vaikams duoti, tai, ko pats neturėjo savo vaikystėje. Jis turėjo gerą širdį, aukojo vaikų namams didžiulius pinigus, įrengė vaikams "Neverland'ą" ir jiem nereikėjo už tai mokėti pinigų.
Žinote, aš nesigailiu šio sugaišto laiko rašydama apie M.J. . Baigiu sakinius tikėdamasi, jog kas manė jog Jis yra vaikų tvirkintojas, atsitokėjo ir suprato tiesą.
Aš myliu tave, Maiklai. R.I.P confused
Ir beje, atsiprašau už žodį "debilas". Bet argi jie neverti to žodžio?!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
avatar

Pranešimų skaičius : 931
Join date : 2009-06-07
Age : 20
Miestas : Lietuvos laukai skambėjo..

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Št. 07 18, 2009 2:40 pm

Skaičiau man atrodo Alfa.lt, kad Paris Jackson (Michaelio dukrą)
Per jo atsiveikinimo koncertą, Michaelio šeima privertė Paris kalbėti.
Nors ir kaip Paris nenorėjo, bet vistiek gavo užlipti ant scenos, nes tipo taip reikia...
Aš išvis jeigu mano tėvas mirtu, tikrai nenorėčiau kalbėti ir dar matant visai Amerikai.
Ištikrūju tie Jacksonai kažkokie beširdžiai, jeigu nenori tai nenori.
O Paris ant galo pridūrė, kad "Nuo pat gimimo tėtis buvo pats geriausias tėvas"
Ir dar kažką sakė, nebepamenu.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
MaZelt
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
avatar

Pranešimų skaičius : 680
Join date : 2009-06-17
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Št. 07 18, 2009 5:10 pm

Jacksonai tikrai kažkokie keisti ... jei žmogus nenori kalbėt ,tai kam jį verst?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Agnyte
TV laidoje dainuoji su juo
TV laidoje dainuoji su juo
avatar

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2009-07-04
Age : 23
Miestas : Joniškis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Št. 07 18, 2009 8:05 pm

tikrai.kokiems tevams pinigai labiau rupetu uz vaikus?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
MaZelt
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
avatar

Pranešimų skaičius : 680
Join date : 2009-06-17
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Sk. 07 19, 2009 3:53 am

na šiuo metu nuomonės neturiu ... ir to nesuvokiu
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
avatar

Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 23
Miestas : Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Pir. 07 20, 2009 10:39 pm

Linuti* rašo:
Skaičiau man atrodo Alfa.lt, kad Paris Jackson (Michaelio dukrą)
Per jo atsiveikinimo koncertą, Michaelio šeima privertė Paris kalbėti.
Nors ir kaip Paris nenorėjo, bet vistiek gavo užlipti ant scenos, nes tipo taip reikia...
Aš išvis jeigu mano tėvas mirtu, tikrai nenorėčiau kalbėti ir dar matant visai Amerikai.
Ištikrūju tie Jacksonai kažkokie beširdžiai, jeigu nenori tai nenori.
O Paris ant galo pridūrė, kad "Nuo pat gimimo tėtis buvo pats geriausias tėvas"
Ir dar kažką sakė, nebepamenu.
Aha aš ir skaičiau. Ji sakė : " Mano tėtis buvo pats geriausias kokį tik galima įsivaizduoti, tik norėjau pasakyti, kad aš jį myliu".


Paskutinį kartą redagavo Karina, Pir. 07 20, 2009 10:42 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
avatar

Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 23
Miestas : Jonava

RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   Pir. 07 20, 2009 10:40 pm

Agnyte rašo:
tikrai.kokiems tevams pinigai labiau rupetu uz vaikus?
Man gaila tų vaikų, kurie turi tokius tėvus..
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michael Jackson   

Atgal į viršų Go down
 
Michael Jackson
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: UŽ RIBŲ :: Muzika-
Pereiti į: