Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 a.r_justina

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: a.r_justina   a.r_justina EmptyKv. 07 02, 2009 3:51 am

Sveikučiai ;)

Nepaslaptis kad mano vardas yra Justina....Vardas neįspūdingas bet ir nenuvalkiotas kaip Minedas Very Happy
Man 13 metų, nors daug kas duoda mažiau...
cheers gimiau 1996 metais vasario 26 dienąąą Very Happy zodiakas žuvis , o gimus žiūrkės metais rabbit

Mokslas:

Per visus 4 mokslo metus(neskaičiuojant pradinių,nes visose pradinėse klasėse buvau pirmūnė) buvau pirmūnė tik 2 kartus t.y. 5 ir 7 klasėje
...Smilebaigiau 7 klases esu gera mokinė na vieną iš geriausiai besimokančių, bet knygų tikrai negriaužiu... cat study mėgstamiausios pamokos-informatika, kūno k., matematika(kad ir kaip bebūtų keista),dailė,geografija,fizika... sunny Nemėgstamiausios pamokos-muzika,užsienio kalbos, lietuvių kalba,istorija, biologija... silent confused scratch Na klasėje nesu pažiba, esu labai paprasta su visais galiu susibendrauti cheers
Užklasinė veikla-lankau mokykloje vieną burelį, o gal nebūrelį na kaip pavadinsi taip nepagadinsi, pas matematikos mokytoją, ji kuria įvairiausius spektaklius....
queen jocolor geek What a Face Twisted Evil Evil or Very Mad Laughing bet nevisuose vaidinu todėl kaip ir ne būrelis...na bet vistie teskim...lankau meno mokyklą, tiksliau dailę jocolor farao jau 3 metus atlankiau, liko paskutianiai 4-virti...labai nenorių jų pabaigti nes mano auklėtoja durna... Sleep scratch (meno mokyklos)na bet pabaigsiu šeip ne taip kaipnors ;)

Knygos:

Skaityti nelabai mėgstu galbūt dėl to , kad neturiu tam laiko, nes grįžus iš mokyklos pavalgau paruošiu pamokas ne iki galo(kai reikia į meno mokyklą
Surprised )einu į meno mokyklą.Grįžus einu pabaigti pamokų study tada einu į lauką su draugais prabūnu iki vakaro sunny , tada grįžtu namo pavalgau susidedu pamokas ir ir būnu pavargus todėl einu miegoti Sleep ...tai va grįžkim prie knygų....( kaip visada nukrypstu nuo temos study )...Mėgstamiausios knygos yra šios-Ragana lilė queen , haris poteris cyclops ....

Filmai:

Filmus mėgstu įvairius, bet nekenčiu romanų....
Evil or Very Mad iki šiol geriausi matyti filmai yra šie-
1.step up 2
I love you
2.Madagaskaras 1,2 Twisted Evil
3.Ledynmetis 1,2 Exclamation
4.Twilight(mėgstamiausias) Wink Rolling Eyes
5.Gaujos vyrukai Evil or Very Mad
na dar apie filmus tai nevykes filmas(bent jau man ) yra operos fantomas pale na titanikas tai dar dar.... silent norėčiau pamatyti filmą 3D formatu ;)

Muzika:

Mėgstu įvairia....pagrinde tai pop Cool nekenčiu lėtų ir ramių...nebet kai galvą skauda Laughing mėgstu alex'o visas dainas Exclamation ...na kartais dar roką..šokti tikrai nemoku neišeip šokti nei kokių techtonikų ar jumpstyle Very Happy tai tikrai ne man Very Happy na dar apie muziką Razz ...nesu nusistačius prieš kažkokias tam tikras dainas ar atlikėjus(neskaitant minedo Laughing ) Very Happy na tai tiek apie muziką...ai dar va-nemėgstu žiauriai garsios muzikos namuose silent affraid ....bet į alex'o koncerta tikrai nueičiau...na dabar tikrai baigiau apie muziką... Very Happy

Humoras:

esu linksma, pagal orą...
Cool dažniausiai prie žmonių būnu rami Smile (jei esu viena), bet jeigu esu su savo vyresne sese vardu -Gintarė, tai tada būnu nevaldoma ir net prie pardavėjos pradėjau žvengt Laughing Very Happy ...niekada neslepiu kokia aš esu linksma Razz ....jeigu man linksma tai ir aplinkiniams linksma,ir taip užsivedu kad net visokias nesamones paisalioju What a Face ...visada sesė sako kad aš jai gėdą darau Very Happy Shocked o kam slėpti savo humora? esu labai linksma niekam neliūdna su manim...nebent tau Very Happy na gerai užteks čia pie humora...na ir ant galo anekdotas:
kalbasi du narkomanai...
vienas sako:
-Eik na****!!
antras atsako:
-Ach,tai jau susidraugaut nori ane? Laughing


Dar šis tas:

Dabar, kai atnaujinu savo aprašyma, mano sesė sako-
tu kiek jau čia laiko rašai?turbūt rašai savo visą biografiją nuo pat vaikystės ane?kai išlindai ir koks tavo pirmas žodis buvo ane?
Ji mane labai nervina(o dabar skao (kai perskaitė ka aš apie ją parašiau) sako durnė, uoi aš dabar nosį krapštau Very Happy) čia viską sako mano vyresnė sesė Gintarė...na apie mane tai dar va-nemėgstu su grupe draugų bastytis po miestą...aš savo draugus turiu ant savo kiemo su kuriais labai linksmą ir nenuobodu...žaidžiam tai slėpynių tai 10*10 tai vagis ir policininkas
Evil or Very Mad su draugais mieliau pasivažinėčiau su dviračiais nueičiau į parodą arnueičiau į kiną ar koncetrtą...tai tiek jei ko nors reikės paklauskit...

Valgis :

Žiauriai mėgstu bulves....ir viskas kas iš bulvių...vegetarė Very Happy nors mėgstu ir mėsa ...kokia dar vegetarė.. :Dnesu išranki , bet nemėgstu spirgų ir žuvies...fe!!
pale silent
Aš:

Mano plaukai ilgi,geltonai rudi Very Happy akių spalva(matėt kadanors violetinę spalva?tai visiškai nepanaši į mano akių spalva) Very Happy ne ne akys lyg rudos....esu maždaug 162 cm ugio sveriu 51 kg jei įdomu...esu vidutiniško sudėjiomo...grožis...tai tikrai nemėgstu dažytis ar puoštis....kad aš graži sako tik mano geriausia draugė labai geros draugės ir mano sesės....ka čia dar parašius...? na gerai sesė mane veja nuo pc ...tai tada ateeeeee!!!!

(jei ko reikės klauskit ;)


Paskutinį kartą redagavo a.r_justina, Antr. 08 04, 2009 3:42 am. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę



Pranešimų skaičius : 932
Join date : 2009-06-07
Age : 26

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyKv. 07 02, 2009 6:25 pm

Sveikute, na kagi tarp musu dveju metu skirtumas, beja as ir noreciau buti dizainere tik ne architekturos o skarmalu (drabuziu), na bet aisku jeigu ja tapciau tikrai nebuciau kaip tas ŠaMantas Petruškevičius Laughing
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyKv. 07 02, 2009 8:22 pm

na aš taip pat norėčiau tapti dizainere drabužiu..arba architekte vidaus.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Linuti*
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę
Aleksas tau padovanoja didelę gėlių puokštę



Pranešimų skaičius : 932
Join date : 2009-06-07
Age : 26

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyŠt. 07 04, 2009 7:04 pm

o kuo pvz dar noretum buti?As dar dailininke Very Happy
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyŠt. 07 04, 2009 9:30 pm

as taip pat ;)
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyAntr. 07 21, 2009 9:21 pm

Na as ir pridesiu apie Justina.:

*Ji visur ir visada su sypsena.

*Visada linksma.

*Begalo grazi.

*Tikra Menininke.

*Klases pirmune kaip ir sake.

*Mano busima suolo drauge.

*Taipogi nuciuozusi Alexanderio gerbeja, abi rasinejom per pamokas Jam meiles laiskucius. Laughing

*Gera tekstu kureja. Zymiai geriau negu as ji sukure daina Alexanderiui. I love you

*Be to, nuostabi drauge.

*Ja galima pasitiketi, sakyti jai visas paslaptis ir nebijoti kad ji tave isduos. Wink

Apie ja galeciau pasakoti visa diena, ir tik apie gera. Very Happy
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyTr. 07 22, 2009 6:27 am

wau karina...ačių kad tiek daug gero apie mane manai ;)
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyPir. 08 03, 2009 9:22 pm

Cia nereik dekoti. I love you
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyAntr. 08 04, 2009 3:40 am

o kas atsitik jei padėkosiu?
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyAntr. 08 04, 2009 9:06 pm

nieko. Laughing
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyTr. 08 05, 2009 12:11 am

na tai va ;)šendien mačiau tavo mama maximoje perkančia obuolius Razz
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyKv. 08 06, 2009 9:33 pm

Gal čia nesklelbsi, a? Man dabar gėda. Embarassed ;D
Atgal į viršų Go down
Saule
Mokaisi groti smuiku
Mokaisi groti smuiku
Saule


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2009-08-09
Age : 26
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyTr. 08 12, 2009 1:19 am

Malonu susipažinti, Juste. Be to tavo labai gražus vardas. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyTr. 08 12, 2009 4:07 am

Karina rašo:
Gal čia nesklelbsi, a? Man dabar gėda. Embarassed ;D
kokia gėda a?

beto saule ačiū , man taip pat malonu ;)
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyPir. 08 24, 2009 9:30 pm

Obuolius perka.... kažkaip keistai man skamba... Laughing
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyPir. 08 24, 2009 9:57 pm

nieko tokio...tai gal geriau butu tualetini popieriu ane? Laughing
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptySk. 08 30, 2009 8:58 pm

Nee. Laughing
P.S. gali būti kad galėsiu kitąmet į ralį. cheers
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyAntr. 09 01, 2009 12:50 am

valio!!! matai...sakiau kad tavo mama labai gera ir tetis neblogesnis Very Happy
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyPen. 09 25, 2009 2:50 am

apie viską parašiau....gal per daug?
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptySk. 09 27, 2009 6:25 pm

Bet yra zodelis GAL.
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina EmptyPen. 10 16, 2009 3:03 am

gal nieko nereiškia Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





a.r_justina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a.r_justina   a.r_justina Empty

Atgal į viršų Go down
 
a.r_justina
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITA :: Mes-
Pereiti į: