Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?

Go down 
+2
MaZelt
a.r_justina
6 posters
AutoriusPranešimas
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptySk. 07 26, 2009 5:32 pm

aš tai gal netgi išsitatuiruoti A.R ir širdute Very Happy
Atgal į viršų Go down
MaZelt
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
MaZelt


Pranešimų skaičius : 680
Join date : 2009-06-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyPir. 08 03, 2009 5:41 am

bet ką .... galėčiau ne tik A.R bet ir Alexander Rybak jei žinočiau kad tai padės man kažkaip priartėt prie jo .... Very Happy aš dėl jo esu daug ir žiaurių nesamonių pridarius ... tokių žaurių kad niekam geriau nežinot Very Happy nes tai buvo lažybos Laughing
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyTr. 08 05, 2009 12:16 am

Very Happy geras...gal per pm pasakytum kokios lažybos buvo?
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyKv. 08 06, 2009 11:01 pm

Aš galėčiau pavaikščiot per visą miestą su maudymke ir dar šaukti: I love you, Alexander!!! Laughing
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyAntr. 08 11, 2009 3:28 am

Very Happy aš galėčiau bėgti kokius 10 km dėl to kad pas jį nubėgčiau Very Happy
Atgal į viršų Go down
Dee Dee!
Administratorė
Dee Dee!


Pranešimų skaičius : 235
Join date : 2009-05-17

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyTr. 08 12, 2009 10:46 pm

MaZelt rašo:
bet ką .... galėčiau ne tik A.R bet ir Alexander Rybak jei žinočiau kad tai padės man kažkaip priartėt prie jo .... Very Happy aš dėl jo esu daug ir žiaurių nesamonių pridarius ... tokių žaurių kad niekam geriau nežinot Very Happy nes tai buvo lažybos Laughing
na ir kokių gi? į Norvegiją važiavai?
Kaip jūs galit sakyt "I love You Alexander" ir panašiai, jei jūs net jo nepažystat? :}
Ir ar dėl to, kad bėgsit 10 km, ar išsitatuiruosit galvojat jus jis pamils?
Atgal į viršų Go down
https://alexander-rybak.forumlt.com
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyKv. 08 13, 2009 3:22 am

ne Very Happy o gal Very Happy
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyKv. 08 13, 2009 11:21 pm

Suvartei cia mus dee dee... Laughing Embarassed
Atgal į viršų Go down
Dee Dee!
Administratorė
Dee Dee!


Pranešimų skaičius : 235
Join date : 2009-05-17

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyPen. 08 14, 2009 12:59 am

nesuvarčiau, o pasakiau nuomonę savo :}
Atgal į viršų Go down
https://alexander-rybak.forumlt.com
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyAntr. 08 18, 2009 12:41 am

Very Happy aš tai šeip pasakiau ir tiek Very Happy
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyKv. 08 27, 2009 10:38 pm

Aš irgi. Laughing
Atgal į viršų Go down
popOe
Mokaisi groti smuiku
Mokaisi groti smuiku
popOe


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-08-27
Age : 28
Miestas : Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyPen. 08 28, 2009 1:46 am

Padaryčiau, bet ką, be smurto, muštynių, skausmo ir pan.
Atgal į viršų Go down
MaZelt
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
MaZelt


Pranešimų skaičius : 680
Join date : 2009-06-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptySk. 08 30, 2009 6:28 pm

Nu savaime aišku jokių muštynių ,skausmo,smurto ... nes tai jau visai nieko gero ...
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyAntr. 09 01, 2009 12:57 am

bet koks skirtumas ka mes bedarytumem jis musu nepamils Very Happy kaip ir sake deedee
Atgal į viršų Go down
Agnyte
TV laidoje dainuoji su juo
TV laidoje dainuoji su juo
Agnyte


Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2009-07-04
Age : 29
Miestas : Joniškis

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyPen. 09 04, 2009 1:50 am

tikrai nesvaiciosiu,jog padaryciau viska,ar beveik viska. ir tikrai ne del to,kad "visvien manes nepamils",nes net jei ir pamiltu ka nors padarius,tikrai del jo ,neisduociau saves ir savo isitiikinimu(na tipo jam itikt) nesigedyciau,nesizeminciau,nieko nenugalabyciau,nesikankinciau,neaukociau seimos,draugu,na ir daugybes kitu dalyku... net jei juos padarius,jis mane ir pamiltu. tiesiog,manau jog neverta. ir gerai pagalvojus,gal ir nebutu nieko gero,jei jis mane isimyletu.nes jei jis yra idealas,tai dar nereiskia,kad jis yra idealus... juk tobulu nera.susipazinus artimiau neisvengiamiai isryskes ir jo nemalionoji puse,net jei ji bus maza ir ja uzgos teigiama puse,gali buti juk jis paprasciausiai skirtas ne man... ir beje,juk as jo visai nemyliu.jis man tik patinka.beje tik kaip atlikejas,o ne kaip zmogus,nes jo kaip zmogaus as nepazistu... ir siaip negali myleti nei viena,nors kai kuriom taip atrodo.taip atroso,bet taip nera.tai ne meile. tai fanizmas. ir siaip per didelis fanizmas yra liga.nesakau,kad visos fanes,yra ligones,yra didelis skirtumas tarp paprasto susizavejimo ir beprotisko fanatizmo,ir didele riba,kuria perzengti nera labai paprasta,na o tuos fanus kas perzenge ta riba kaip ir kiekviena ligoni reikia gydyti.ir zinoma,ligonis nekaltas,kad susirgo... Smile
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyPir. 09 14, 2009 4:03 am

vaje vaje kokie mes iškalbingi
Very Happy
Atgal į viršų Go down
Agnyte
TV laidoje dainuoji su juo
TV laidoje dainuoji su juo
Agnyte


Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2009-07-04
Age : 29
Miestas : Joniškis

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyPir. 09 14, 2009 6:32 pm

vaje,vaje nebutina saipytis jei kiek nusisnekejau Smile Laughing
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? EmptyPen. 09 18, 2009 3:51 am

ne tu išsisakei ir tiek ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?   ką galėtum padaryti dėl a.Rybak? Empty

Atgal į viršų Go down
 
ką galėtum padaryti dėl a.Rybak?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» gal būtų galima padayti mygtuką, kuris leistų padaryti ši puslapį pagrindiniu?
» Lietuvoje koncertuos Alexander Rybak
» Smulki informacija apie Alexander'į Rybak'ą
» kokiuose lietuviškuose filmuose norėtum nusifilmuot su A.Rybak?
» Į kokį šeimos narį Alexander'is Rybak'as yra panašiausias ir kuo?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITA :: Floodas-
Pereiti į: