Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Vilte

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
vilte
Mokaisi groti smuiku
Mokaisi groti smuiku
vilte


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2009-10-02
Age : 28
Miestas : Vilnius

Vilte Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vilte   Vilte EmptyŠt. 10 03, 2009 3:25 pm

Sveiki,
esu Viltė, man 13 metų, mokausi 7 klasėje. Visuomet mokiausi geriausiai klasėje. Šiuo metu turiu vienus dešimtukus, tik vieną 9 iš anglų. Mėgstamiausios pamokos - matematika, informatika, lietuvių, anglų, geografija, biologija, istorija, anglų. Nėra tokio dalyko, kurio nepakęsčiau.

Muzika
Labiausiai mėgstu pop muziką, bet ne Micael Jackson. Jo muzika man atrodo lėkšta. Kai man būna liūdna, klausausi Fairytale, kai reikia susikaupti ar nusiraminti, klausausi Fairytale. Kai esu pikta ir noriu ką pridaužyti, kausausi Minedo. Matyt, nuo to noras ką nors pridaužyti ir kyla. Deja, Minedo nebūna po ranka, tad daužau durimis. Niekam tai nepatinka, žinoma. No Tenka kartais prie manęsa taikytis.


Šeima
Turiu mamą, ji griežtoka, bet gera. Tėtį, kaip, veikiausiai ir visi tėčiau, jis griežtas ir teisingas. Jaunesnę sesę su kuria kartais sutariu, o kartais ji mane nervina. Ji nuolat skaito, ką aš kompiuteryje rašinėjuosi. Ir mažą brolį dar turiu. Su juo riejamės kaip šuo su kate, pešamės kasdieną ir problema yra tik ta, kad jis mane nuolat skundžia, o aš jo beveik niekad.
Turiu daug nuostabių draugių, su klasiokais sutariu pusėtinai. Būsiu visiškai atvira, vaikino neturiu, man jo nereikia. Esu Alexander Rybak fanų forume, tai ir parodo, kad aš vaikino neturiu. Beje, dar yra vilčių ir kitų, susijusių su Alexander Rybak Very Happy Very Happy


Laisvalaikis
Laisvalaikį mėgstu leisti draugių rate, bestytis po parduotuves arbą senamiestį. Lankau muzikos mokyklą, jau 5 metus groju fortepionu. Norėčiau pereiti į smuiką dėl mums visoms suprantamų priežasčių, bet jau pasirinkau fortepioną, teks pabaigti jį.
Kartais rašau eilėraščius, bandau sukurti dainos tekstą, vertą A.Rybako. tai, žinoma, neįmanoma, bet aš tik bandau. O tuo būdu aš tobulinu savo anglų kalbos žinias Smile
Lankau odos būrelį.


Valgis
Mėgstu kiniečių bei amerikietišką virtuvę, picą, sausainius ir bandeles. Gėrimai tai Spraitas, Fanta, sultys.


Dar šis tas
Mano ūgis 158cm, svoris 45kg, akys pilkos. Plaukai rudi. Mėgstu rengtis gražiai, bet ne per puošniai. Dabar visos mane visiškai pažįstate Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Arrow
Atgal į viršų Go down
Miss Love
Važiuoji į Norvegiją
Važiuoji į Norvegiją



Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2009-06-11

Vilte Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vilte   Vilte EmptyŠt. 10 10, 2009 3:57 pm

Sveika, mano irgi vardas Viltė ;D
Ir man 13 metų, esu septintokė Smile
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

Vilte Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vilte   Vilte EmptyKv. 10 15, 2009 3:41 am

man irgi 13 metų, bet aš 8 klasėje Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vilte Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vilte   Vilte Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vilte
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITA :: Mes-
Pereiti į: