Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptyPen. 10 09, 2009 2:30 am

Pirmą kartą viešėdamas Lietuvoje, prieš koncertą Vilniuje, tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso laureatas Aleksandras Igorovičius Rybakas DELFI interviu metu papasakojo apie jau uždirbtą pirmąjį milijoną, paneigė gandus, esą jis – gėjus ir prasitarė, kad šiuo metu jo širdis – laisva. Nors atlikėjas Lietuvoje tik nuo antradienio vidurdienio, sako, kad mielai čia apsigyventų.


A. Rybakas interviu metu svarstė, kokia kalba antradienio vakarą jam kalbėti su publika.

Nežinau, kaip geriau, rusiškai, ar angliškai kalbėti? – svarstė atlikėjas.

Sužinojęs, kad Lietuvoje žmonės kalba ir rusiškai, ir angliškai, A. Rybakas nušvito.

- Ar Lietuvoje lankaisi pirmą kartą?

- Taip, pirmą, ir man čia patinka.

- Kokie pirmieji įspūdžiai?

- Žmonės čia labai ramūs, natūralūs. Tai man atrodo labai patrauklu, visa aplinka patraukli, jaučiuosi savas, kaip namuose. Turėčiau gyventi Lietuvoje (juokiasi).



- Sakoma, kad Norvegija – geriausia šalis džiaugtis gyvenimu. Ar pritari tokiai nuomonei?

- Absoliučiai. Tai neapsakomo grožio šalis su ypatingai gražia gamta. Norvegija yra labai brangi šalis, pragyvenimo lygis aukštas. Gyventi ten yra puiku, nes kai išvyksti atostogų į kitą šalį, viskas atrodo labai pigu.

- Kiek laiko viešėsi Lietuvoje?

- Iki rytojaus. Koncertuosiu Panevėžyje. Rytoj prieš išvykdamas turėsiu šiek tiek laisvo laiko. Tikiuosi pamatyti ką nors gražaus.

- Pasaulyje atsiranda daugybė atlikėjų, kurie išgarsėja sukūrę vieną dainą, tačiau po labai trumpo laiko dingsta. Ar nesijauti esąs vienas tokių?

- Tai normalu, kad dainininkas išgarsėja su viena savo ryškiausia daina. Esu įrašęs keletą skirtingų dainų savo albume, kurios patinka ir man, ir mano gerbėjams. Jomis didžiuosuosi. Iš tiesų aš tikiuosi, kad po kelių metų aš dingsiu. Šiuo metu mėgaujuosi savo gyvenimo pilnatve, tačiau vis dažniau susimąstau, kad man ateina metas suaugti. Tuomet nebegalėsiu būti scenoje prieš būrį paauglių. Tikiuosi, kad po kelių metų išties gyvensiu kitaip.

- Gal jau mąstai apie dar vieną savo albumą?

- Manau, įrašysiu ir dar vieną albumą su keliais savo hitais. Man patinka kurti muziką, populiarią, kuri daugeliui patinka. Norvegijoje turiu ir daugiau hitų, tačiau nemanau, kad kuri nors kita mano daina galėtų būti tokia populiari, kaip „Fairytale“.

- Daug keliauji, koncertų turo metu esi aplankęs 18-a šalių. Kuri šalis tau pasirodė gražiausia?

- Prieš savaitę lankiausi Dubline. Man be galo patiko, buvo nuostabu. Airija man atrodo išskirtinė šalis. Negalėčiau nepaminėti ir Graikijos, ten man taip pat labai patiko. Ši šalis labai skiriasi nuo tų, kurias jau aplankiau. Myliu ir Baltarusiją. Tik ten nuvykęs pamačiau, kokia tai graži šalis. Yra daug šalių, kurios man patinka, visų negalėčiau išvardinti.

- O kur merginos tau - gražiausios?

- Manau, visų šalių merginos yra gražios. Iš tiesų negalėčiau lyginti, nes žmonės visur yra labai skirtingi. Kultūros labai skirtingos.

- Ar turi merginą?

- Neturiu, tačiau labai norėčiau turėti. Norėčiau kokią nors merginą pakviesti vakarienės, plepėti, flirtuoti. Man, kaip berniukui, įdomios įvairių kultūrų atstovės. Nors iš tiesų aš jau nebe berniukas, labiau vyras (juokiasi).

- Internete vis dažniau pasirodo komentarų, kuriuose teigiama, jog esi gėjus. Kaip manai, kodėl kai kurie žmonės tave laiko gėjumi?

- Nežinau, kodėl taip kalba apie mane. Kai kurie menininkai iš tiesų yra gėjai ir savo karjeros pradžioje jie prisipažįsta tokie esantys. Nesistebiu dėl tokių gandų. Nors nesu gėjus, tačiau tokie gandai tikrai manęs nestebina.

- Ar jau uždirbai savo pirmąjį milijoną?

- Iš tiesų – taip, ir tuo labai didžiuojuosi. Pirmosiomis savaitėmis, kai sužinojau, kad užsidirbau pirmąjį milijoną, labai džiaugiausi, tačiau netrukus supratau, kad nėra čia jokio stebuklo, jog man mokama už žmonių linksminimą. Aš be galo daug dirbu, laisvą dieną turėjau prieš keturis mėnesius. Dirbu sunkiai, tačiau manau, kad dauguma žmonių taip dirba.

- Ar krizė nors truputį prisilietė ir prie tavęs?

- Tikrai ne. Jokios krizės šiuo metu asmeniškai aš nejaučiu.

- Ką norėtum pasakyti savo gerbėjams Lietuvoje?

- Labai ačiū, kad klausote mano muzikos. Tikiuosi, jums patinka mano albumas ir tikiuosi, kad dar nepavargote nuo „Fairytale“. Jeigu jau pavargote, nebeklausykite. Paklausysite po kelių metų. Ačiū labai, man labai čia patinka.


A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus File24415795_dcbe94acb6cd87e0f1
Atgal į viršų Go down
Adelė*~
Dainuoji su Alexanderio draugu
Dainuoji su Alexanderio draugu
Adelė*~


Pranešimų skaičius : 83
Join date : 2009-07-20

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptyŠt. 10 10, 2009 11:56 pm

"Turėčiau gyventi Lietuvoje"
Au jėėė ;D
Atgal į viršų Go down
popOe
Mokaisi groti smuiku
Mokaisi groti smuiku
popOe


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-08-27
Age : 28
Miestas : Jonava

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptySk. 10 11, 2009 9:53 pm

Neturėtų o privalo Very Happy
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptyAntr. 10 13, 2009 2:43 am

Galėtų kokias atostogas praleisti lietuvoje Very Happy jam svarbu, kad uždirbo pirmajį savo milijoną, bet jis tikrai neserga žvaigždžių liga Very Happy A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus 210279 A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus 9097
Atgal į viršų Go down
Karina
Alexas pakviečia į pasimatymą
Alexas pakviečia į pasimatymą
Karina


Pranešimų skaičius : 686
Join date : 2009-07-04
Age : 28
Miestas : Jonava

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptyAntr. 10 13, 2009 10:00 pm

Tai žinoma. Labai džiugu, kad jam patiko Lietuva. Smile
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptyTr. 10 14, 2009 4:31 am

Kažkur jau rašiau, jog galėtų mėnesiuką praleisti lietuvoje Very Happy
Atgal į viršų Go down
vilte
Mokaisi groti smuiku
Mokaisi groti smuiku
vilte


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2009-10-02
Age : 28
Miestas : Vilnius

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptyŠt. 10 17, 2009 4:06 pm

a.r_justina rašo:
Galėtų kokias atostogas praleisti lietuvoje Very Happy jam svarbu, kad uždirbo pirmajį savo milijoną, bet jis tikrai neserga žvaigždžių liga Very Happy A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus 210279 A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus 9097


O per TV3 vasarą rodė kitaip - kad serga žvaigždžių liga. tai kaip ištikrųjų?
Atgal į viršų Go down
a.r_justina
Jūs pora!!
Jūs pora!!
a.r_justina


Pranešimų skaičius : 1763
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Miestas : Lithuania, Jonava

A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus EmptySk. 10 18, 2009 4:16 am

melavo, taigi tie lietuviai asilų beretė esa Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus   A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus Empty

Atgal į viršų Go down
 
A.Rybakas: esu milijonierius, bet ne gėjus
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» „Eurovizijos“ nugalėtojui – klausimai apie gėjus ir merginą
» A.Rybakas koncertavo apytuštėje arenoje
» A.Rybakas prieš koncertą ilsisi viešbutyje
» Alexanderis Rybakas. Mylimoji nugalėtojo nepasitiko
» Norvegijoje Aleksandras Rybakas sutiktas kaip herojus

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ALEXANDER RYBAK :: Naujienos-
Pereiti į: